Online e-TEP Eğitimi Nedir?

UzmanETEP.com sitemizde; başka hiçbir kaynağa gereksinim duymadan, kişiye özel bir çalışma programıyla desteklediğimiz ve tamamen e-TEP İngilizce veya General sınavlarına göre hazırlanmış içeriklere 7-24 sınırsız online erişim sağlayabileceğiniz bir eğitim modeli sunuyoruz.

Eğitim modelimiz tamamen kişiye özel bir eğitim imkânı sunmaktadır. Kullanıcımızın seviyesine, hedeflediği e-TEP puanına hatta sınava gireceği tarihe göre bir çalışma programı çıkarılmaktadır. Toplam eğitim süresi, Çalışılması gereken dersler ve sıralamaları, haftalık ortalama çalışma süresi gibi bilgiler sistem tarafından belirlenmektedir. Kullanıcılarımızın yapması gereken tek şey çalışma programını takip etmek olacaktır.

Çalışma programını takip eden kullanıcılarımıza %100 başarı garantisi verilmektedir. Verdiğimiz resmi garanti belgesiyle hedefledikleri puana ulaşamayan kullanıcılarımızın ödedikleri eğitim ücretinin tamamı kendilerine iade edilmektedir.

Eğitim modelimiz sayesinde tüm kullanıcılarımız diledikleri zaman, diledikleri yerden sisteme giriş yaparak ders çalışabilirler. Bilgisayar, tablet ya da cep telefonlarından dersleri takip edebilirler.

Online e-TEP eğitimimiz Haftanın sadece belli günleri, belli saatlerde sisteme girerek canlı dersleri izlediğiniz canlı ders formatında (senkron) bir eğitim değildir. Senkron eğitim modellerinde eğitim içerikleri son derece sınırlı sunulmakta ve kullanıcıyı ders çalışma zamanı olarak sınırlamaktadır. Kullanıcı istediği zaman ders çalışamamakta, grup derslerine katılması zorlanmaktadır. Dolayısıyla kişiye özel bir eğitim söz konusu değildir.

Online e-TEP eğitimimiz de ise seneler süren bir uğraş sonucunda e-TEP uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş tüm eğitim içeriği sistemde yüklüdür. Hiçbir sınırlama olmadan bu eğitim içeriklerinin tamamına ulaşır, istediğiniz konuya, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Ayrıca size özel çalışma programıyla kendi hızınızda ve kendi öğrenme stilinizle e-TEP sınavına hazırlanırsınız.


Online e-TEP Eğitimimizin Genel Özellikleri


 • Kişiye Özel Çalışma Programı: Kullanıcının Seviyesine, hedeflediği puana ve sınava gireceği tarihe göre hazırlanmış kişiye özel çalışma programı.
 • Tek Kaynak: Eğitimler e-TEP İngilizce sınavına özel ayrı ayrı hazırlanmıştır. Tek bir eğitim setiyle Academic veya General sınavlarına ayrı ayrı hazırlanma imkânı bulunmaktadır.
 • Online eğitimimizde başka herhangi bir kaynağa ihtiyaç duymadan hedeflenen puana ulaşma garantisi verilmektedir.
 • Sınırsız Çalışma: Eğitimimize 7/24 istediğiniz yerden, istediğiniz zaman ve tüm cihazlardan ulaşma imkânı sunuyoruz. Hiçbir sınırlama olmadan eğitim içeriklerinin tamamına ulaşır, istediğiniz konuya, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz.
 • %100 Başarı Garantisi: Hedeflenen e-TEP puanına %100 ulaşma garantisi sunuyoruz. Hedeflediğiniz puana ulaşamazsanız ödediğiniz ücretin tamamını iade ediyoruz. Sanal Zekâ Tabanlı Eğitim: Online eğitimimizin en güçlü yanlarından biri de sanal zekâ altyapısıdır. Sistem sürekli yanınızdaki bir öğretmen gibi tüm çalışmalarınızı takip eder ve size doğru bir yönlendirme sunar. Kişiye özel çalışma programı yaptıktan sonra tüm çalışmalarınızın ayrıntılı istatistiklerini size sunar. Ayrıca öğrenme düzeyleriniz hakkında da sizi yönlendirir.
 • Profesyonel Ekip: www.uzmanetep.com, seneler süren bir uğraş sonucunda profesyonel e-TEP uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş ve tamamen e-TEP sınavına göre hazırlanmış bir eğitim sunmaktadır. Profesyonel eğitimci kadromuz en güçlü yanımızı oluşturmaktadır.
 • Kişiye Özel Eğitim Danışmanı: Sitemize üye olduğunuz ilk günden, sınava gireceğiniz tarihe kadar size özel bir eğitim danışmanı görevlendiriyoruz ve dilediğiniz zaman eğitimin danışmanınıza ulaşma imkânı sunuyoruz. Dilerseniz siz aranma talebi oluşturuyorsunuz, eğitim danışmanınız sizi arıyor. e-TEP eğitimi uzmanlık gerektiren bir alandır ve eğitimin tüm safhalarında profesyonel bir danışmanlık gerektirir. Biz bu eğitim danışmanlığını bir adım öteye taşıyarak, kullanıcılarımıza diledikleri an yanlarında olan eğitim danışmanları görevlendiriyoruz.
 • Eğitmen Desteği: Ders çalışırken zorlandığınız yerlerde, sistem üzerinden e-TEP eğitmenlerimize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Uzman kadromuz sorularınızı en kısa sürede cevaplayacak ve size geri dönüş sağlayacaktır.
 • Canlı Destek: Canlı destek hattımızı kullanarak aklınızdaki tüm soruları bize yöneltebilirsiniz.
 • Hedefe Yönelik İçerik: Size tamamen e-TEP sınavına yönelik bir eğitim sunuyoruz. Gereksiz çalışmalarla zamanınız ve emeğinizi boşa harcamıyoruz.
 • Mobil Uygulama Desteği: Android ve IOS platformlarından UzmanETEP uygulamamızı indirerek çalışmalarınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.


Online e-TEP Eğitimi Ders İçeriği


 • e-TEP Kelime çalışmaları
 • Ayrıntılı Gramer Eğitimi
 • Çeviri Eğitimi
 • Reading Çalışmaları
 • Writing Çalışmaları
 • Listening Çalışmaları
 • Speaking Çalışmaları
 • e-TEP Denemeleri

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

e-tep Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

GARANTİLİ EĞİTİM MODELİ

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!